Mrówki

Utworzono dnia 16.06.2023

Czas podsumować wycieczkę do Mrówek. Uczniowie klas IV – VIII spędzili w ośrodku SUN SPORT nad Jeziorem Wilczyńskim trzy dni, pełne niezapomnianych wrażeń. Mieli tutaj do dyspozycji bogatą infrastrukturę sportową, przytulne domki i stołówkę, z których korzystali pod okiem czujnych instruktorów i opiekunów. Po przyjeździe na miejsce podzieleni zostali na dwie grupy, które naprzemiennie rywalizowały w przeróżnych konkurencjach. Pokonywali m. in. na czas militarny tor przeszkód, a także swój lęk wysokości na stacji linowej „Fort”. Jak się okazało zajęcia w mundurach z atrapą broni podobały się nie tylko chłopcom. Szczególnie dużo emocji wzbudziły pierwszego dnia: gra terenowa, w czasie której uczniowie mierzyli się z ekstremalnymi zadaniami oraz gra 50- KA, będąca doskonałą alternatywą dla tradycyjnych podchodów. W kolejnych dniach nie brakło również zajęć w strefie gier plażowych, gdzie można było rozegrać mecze koszykówki i siatkówki, czy wykonać rzeźbę z piasku, a także popłynąć na drugi brzeg jeziora kajakiem. Ogromną frajdę sprawiła młodzieży zabawa na wodnej zjeżdżalni prowadzącej wprost do jeziora oraz integracja podczas PIANA PARTY. Wieczorem natomiast można było aktywnie odpocząć w sunsportowym salonie gier przy cymber gaju, tenisie stołowym, piłkarzykach i bilardzie. W czasie tego wyjazdu uczniowie naszej szkoły, przebywając od rana do wieczora na świeżym powietrzu, świetnie się bawili, ale również pokonywali własne słabości. Wiele konkurencji wymagało refleksu, spontaniczności, odwagi i strategicznego myślenia. Na pewno zapamiętają tę przedwakacyjną wyprawę na długo, gdyż mogli podczas niej zarówno aktywnie spędzić czas, jak również wypocząć i cieszyć się przyrodą.

Mrówki

Utworzono dnia 16.06.2023, 09:47